Pro Wrestling Planet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Наистина ли напуска СМ Пънк?

4 posters

Go down

Наистина ли напуска СМ Пънк? Empty Наистина ли напуска СМ Пънк?

Post  Stone_Cold Wed Jul 06, 2011 7:10 am

На следващото ppv на wwe, договорът на См Пънк със федерацията приключва. Сега се заформи една вражда със Сина и Винс Мъкмеън, както и едно феноменално промо, което изкарваше пред погледа на всички мръсните гащи на World Wrestling Entertaiment, Inc.; също се споменаваха неща, които от години не бяха споменавани - Paul Heyman, Brock Lesnar, Ring of Honor (да, Мат Харди го е споменал в едно интевю, но все пак!), New Japan Pro Wresling, Colt Cabana !!!!
Пол го забравиха след не-знам си коя година, Брок от 2004 не са го споменавали (и Голдбърг с него), РОН - вече обясних, New Japan Pro Wresling - АЗ не знаех, че има такава федерация допреди две, три години, Колт Кабана - същото като с Брок, само че маалко по-късно... Мисълта ми е... защо сценаристите entertainer-и ще му дават такова страхотно промо преди Пънк да си замине... защото едва ли е промо за довиждане. Възможно е всичко това да е дело на чичо Винс, който иска да си вдигне малко рейтингите, които с PG ерата спаднаха с доста... да, възможно е всичко това да е сторилайн. Сега, ако вие бяхте сценаристите, как точно щяхте да book-нете историята със Пънк - дали щяхте да го уволните, да му подновите договора, да уволните Сина, нещо със Винс, нещо с Трите Хикса и т. н., и т. н. ... Не знам, ама и не ми се пише повече, затова - pls, comment!!!!
Stone_Cold
Stone_Cold
Admin

Posts : 30
Reputation : 5
Join date : 2011-06-19
Age : 28
Location : Sofia

Back to top Go down

Наистина ли напуска СМ Пънк? Empty Re: Наистина ли напуска СМ Пънк?

Post  xXCR0$$Xx Wed Jul 06, 2011 7:13 am

Хубав пост си направил.Браво!
xXCR0$$Xx
xXCR0$$Xx

Posts : 66
Reputation : 6
Join date : 2011-05-24
Age : 25

https://prowrestlingplanet.forumotion.com

Back to top Go down

Наистина ли напуска СМ Пънк? Empty Re: Наистина ли напуска СМ Пънк?

Post  Edge Wed Jul 06, 2011 8:03 am

Ако бях буукър или винс щях да сключа договор със някоя инди федерация като рох.И пънк печели мача на другия ден той си заминава и почва една гоненица из индитата с цел смазване на врага (tna), но за съжаление това е един фентъзи буукинг който е по-вероятна да не стане предвид алчноста на винс Question Very Happy
Edge
Edge

Posts : 22
Reputation : 0
Join date : 2011-06-10
Age : 28
Location : Bourgas

Back to top Go down

Наистина ли напуска СМ Пънк? Empty Re: Наистина ли напуска СМ Пънк?

Post  Ge6aaa Wed Jul 06, 2011 8:40 am

Punk наистина напуска .. според мен няма лъжа .. договора му изтича на Money In The Bank.И май е казал че няма да го подновява Sad и на Money In The Bank май ще бъде последният му мач в WWE.Казаха , че уж не било сценарий , но ще видим Smile


Stone_Cold ... ако аз бях сценарист не знам ама щях във всеки мач да правя нещо кърваво .. аа Винс ако ще да ме уволнява .. не ме .... :Д:Д:Д след тази ера кеча стана тъп вече 2-3 години стоим и гледаме едни и същи простотии .. Винс съвсем прееба WWE ... Даже си спомням с Брет Харт как Винс казваше..
Дълги години слушам само едно : Брет прецака Винс .. Брет прецака Винс .. а сега вече Винс прецака Брет .. мисля че по правилно трябва да е :

ВИНС ПРЕЦАКА WWE
Ge6aaa
Ge6aaa
Admin

Posts : 52
Reputation : -1
Join date : 2011-06-12
Age : 27
Location : Bourgas

Back to top Go down

Наистина ли напуска СМ Пънк? Empty Re: Наистина ли напуска СМ Пънк?

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum